UEP / Kurumsal

Biz Kimiz?

UEP (Uzaktan Eğitim Portalı) Geliştiricileri Aslında Kimler?

UEP Kimdir?

UEP'in (Uzaktan Eğitim Portalı) geliştiricileri UEP'i sektöre hakim ve önde gelen uzaktan eğitim firmalarının geri bildirimleri ile geliştirmiştir. Öğrenci ve sistem yöneticilerinin isteklerini tam anlamıyla karşılamak için hergün geliştirilmeye devam edilmektedir.


UEP'in geliştiricileri aslında Ankara lokasyonlu yazılım sektöründe uzun sürelerdir kurumsal firmalara özel yazılımlar geliştiren ve aynı zamanda ajans hizmetleride sunan Avrasyasoft'tur. Avrasyasoft bünyesinde yazılım geliştiriciler, sosyal medya yöneticileri, grafiker, metin editörü ve prodüksiyon ekibi ile hizmet vermekte olup Türkiye'nin eğitim sektöründe bilinen firmalarına alt yapı sağlayıcısıdır.

8

Eğitim Firması

21.496

Öğrenci

27

Bayi

13

Yönetici

Sorunsuz hizmet sağlıyoruz.

Kaliteli İşler Güçlü Bir Ekiple Başarılabilir

Kendini sektörüne adamış ve dünya trendlerini takip eden bir ekip ile sistemi geliştiriyor ve düzeli olarak arge yapıyoruz.

Alparslan Kılınçarslan

Web Mühendisi

Hamza Navruz

Yazılım Geliştirici

Murat Çetin

Yazılım Mühendisi

Ahmet Güner

Mobil Yazılım Geliştirici

Eğitimcilerin Görüşleri

Bir Kahveye Bekleriz

Projeniz her ne olursa olsun lütfen bir kahve için uğrayın sizi ve projelerinizi merak ediyoruz; bizimde söyleyeceklerimizin olduğunu bilmenizi istiyoruz.

Merak Etmeyin Anlaşırız

Projelerin gerçekleşmemesinin sebebi her ne ise biz size elimizi uzatmaktan ve yardımcı olmaktan onur duyacağımızı bilin lütfen.

Her Zaman Destek Veriyoruz

Bir yazılım projesi asla bitmez sürekli devam eder ve desteğe ihtiyacı vardır. Yaptığımız bütün projelerde desteğimizi sonuna kadar esirgemeyiz.