UEP / Neler Yaparız

Neler Yaparız

Uzaktan Eğitim sektörü için gerekli olan ve yaptığımız tüm işleri aşağıda bulabilirsiniz.

Kurumsal

Belirlediğiniz isim için markalaşma işleminin başlatılması ve sürecin yönetilmesi

Sosyal Medya Yönetimi

Kurumsal markanızın Sosyal Medya hesaplarının profesyonel olarak yönetilmesi

Reklam Yönetimi

Kurumsal markanızın Sosyal Medya mecralarında ve Google'da reklamlarının yönetilmesi

Sosyal MedyaYönetimi

Neredeyse her gün sosyal medya alanında milyonlarca sayfa takibi,beğeni, ve paylaşım yapılıyor gelişen ve değişen teknoloji ile günümüzde hızla yayılmaya devam ediyor. Sosyal medya alanındaki hizmetlerimiz ile firma sektörünüz doğrultusunda gerekli bilgileri toplayıp sizin için içerikler oluşturarak zamandan tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Yaptığımız çalışmalar ile hedef kitle tarafından bilinirliğinizi arttırıyor hem sizin hem de karşı tarfın memnuniyetini sağlıyoruz.

 • Hedef Kitle Analizi
 • Organik Takipçi Artışı
 • Aylık Raporlama

Reklam Yönetimi

Reklamcılık oldukça karmaşık ve uzmanlık gerektiren bir iştir. Günümüzde modern reklamcılık ile dijital araçlardan yararlanarak marka bilinirliğini arttırmak oldukça sık karşımıza çıkıyor. Reklamveren amatör ise verimli reklam yayınlamayı başaramayabilir. Bu nedenle reklamcılık konusunda güvenilir ve uzman kişilerin tercih edilmesi gerekir aksi halde yanlış zaman ve yanlış mecrada yapılan paylaşımların markanız açısından hiçbir etkisi olmayacaktır. Bizler bu noktada sosyal medya aracılığı ile kullanıcılarınızla yakın temas kurarak hedef kitleye doğru zamanda reklam vererek marka değerinizi arttırıyoruz.

 • Uzman reklam verenler
 • Doğru zaman ve mecra planlaması
 • Marka değerini arttırma

Eğitim Videoları Çekimi

Eğitim videolarında izleyiciye bilgiyi en doğru şekilde vermek için çekiyor, kurguluyor ve izleyicinin öğrenmesine katkı sağlıyoruz. Eğitim videolarımızda çekimden önce konu hakkında detaylı araştırmalar yaparak doğru ve kesinleşmiş bilgi birikimlerini topluyoruz. Eğitim videolarının bir diğer önemli noktası olan videoları izleyicide etki yaratcak biçimde tasarlıyoruz. Videolardaki mesajı amacına ulaştırmak için gerekli tüm detayları büyük bir titizlikle planlayarak etkileyici çözümler üretiyoruz.

 • Doğru bilgi aktarımı
 • Etki bırakan video tasarımı
 • Etkili çözüm üretimi

Uzaktan Eğitim Mentörlük

UEP(Uzaktan Eğitim Portalı) olarak uzun yıllardır uzaktan eğitim sektörünün başarılı firmaları ile çalışmaktayız. Birden fazla uzaktan eğitim firması ile çalıştığımız için iş süreçlerini çok iyi biliyoruz. Uzun süren çalışmalarımız sonucunda edindiğimiz tecrübe ve geri bildirimler ile bu sektörde başarılı olmak için gerekli ihtiyaçları nokta atışı biliyoruz ve neler yapılması gerektiği hakkında detaylı bilgi ve fikire sahibiz.

 • Birbirinden parlak fikirler
 • Üstün tecrübe
 • Uzman ve deneyimli ekip

Tüm Süreçleri Yönetin

UEP sayesinde bütün sisteme hakim olun. Eğitim sürecindeki bir çok parametreyi yönetebilmeniz için tasarlanmış özel bir sistem kullanmak için bizi arayın.

Hızınıza Hız Katın

Öğrencilerinize hızlı bir arayüz ile eğitim süreçlerinde sorunuz hizmet etmek için hazırl olan UEP tam size göre. Lütfen Demosunu test edin.

Pozitif Yorumlar

Sistemi kullanan öğrencilerden aldığımız yorumlar ve kullanıcılardan gelen geri bildirimlerle pozitif yorumlar almanız için buradayız ve EUP hizmete hazır.

Platform Bağımsız

Dünyanın her yerine uzaktan eğitim portalı sayesinde eğitim verebilir, öğrencilerinizi ve bayilerinizi takip edebilirsiniz.

İletişime Geç
Aknet Avrupa Uzaktan Eğitim Portalı'nı tercih etti.
Zirve Akademi Uzaktan Eğitim Portalı'nı tercih etti.
Yazıcı Akademi Uzaktan Eğitim Portalı'nı tercih etti.
Akademi Zirve Uzaktan Eğitim Portalı'nı tercih etti.
Aden Akademi Uzaktan Eğitim Portalı'nı tercih etti.
Express Eğitim Uzaktan Eğitim Portalı'nı tercih etti.